Zabiegi SPA w hotelu w Pluskach koło Olsztyna na Mazurach: masaże, kąpiele SPA & Wellness, zabiegi na ciało i twarz

Pielęgnacja urody w SPA

Zabiegi SPA

Zabieg SPA jest udany wówczas, gdy zjednoczone w nim zostanie uczucie cielesnej i mentalnej przyjemności oraz zapewni niepowtarzalne doznania zmysłowe. Holistyczne podejście do Gościa jest częścią naszej ideologii SPA.

Nasze zabiegi SPA i Wellness bazują na wiedzy i doświadczeniu z zakresu nauki i medycyny. Czerpiąc z naszych i Państwa doświadczeń staramy się kreować coraz to nowe zabiegi i rytuały. Wkraczając w świat SPA odnajdą Państwo szeroką gamę zabiegów na twarz i ciało, masaże, kąpiele, pielęgnację dłoni i wiele innych.

Rytuały SPA

Nasze zabiegi SPA to prawdziwe rytuały, w których uczestniczą Państwo sami decydując np. o indywidualnej nucie zapachowej aplikowanego preparatu, który powstaje na oczach Gości.

Moc natury

Do stworzenia gamy naszych zabiegów SPA i medical Wellness za wzór posłużyła nam natura:

masło i mleko kozie, które czynią skórę jedwabiście gładką i promieniejąca zdrowiem i świeżością, o czym wiedziała już Kleopatra, zioła, suszone kwiaty i owoce z najlepszych upraw - apteka natury, mineralne i wulkaniczne glinki lecznicze, naturalne olejki pielęgnacyjne bogate w ważne dla zdrowia skóry składniki, olejki eteryczne - uczta dla zmysłów, skarby mórz - algi i naturalna sól morska oraz solanka - bogate w jod, minerały i elementy śladowe usprawniają procesy przemiany materii, oczyszczają organizm z toksyn, wzmacniają tkankę łączną (cellulitis).

Soft Pack

Wybrane zabiegi wykonywane są na luksusowej, wodno-powietrznej leżance Soft Pack. Jest to podgrzewane łóżko wodne, na którym ciało w stanie niemalże całkowitej nieważkości poddawane jest działaniu dobroczynnych preparatów. Temperatura powoduje idealne wchłanianie preparatu w głąb skóry i dodatkowo cudownie odpręża.

Preparaty i kosmetyki

Do zabiegów stosujemy naturalne preparaty ekskluzywnej marki Kurland oraz produkty pochodzenia morskiego marek Thal'ion i Thalgo, Beauty Creation oraz Du Urban SPA.

 

Cennik zabiegów SPA - pobierz

ostatnia aktualizacja: 2014-09-15 10:19