Rekreacja konna w hotelu SPA na Warmii i Mazurach

Usługi konne Pluski k Olsztyna

Naszym Gościom proponujemy następujące formy rekreacji konnej:

Usługa Cena (PLN)
Spacer w siodle nad Jezioro Pluszne - NOWOŚĆ 50 (30 min.)
Jazda na lonży 50 (30 min.)
Jazda na padoku 45 (30 min.)
Jazda w terenie 90 (60 min.)
Oprowadzanie 30 (15 min.)
Lekcje indywidualne 95 (60 min.)
Przejażdżki saniami (5 osób) 140
Kuligi (max 17 osób) 380
Przejażdżki wagonetką (8 osób) 180 (60min.)
Przejażdżki maratonówką (3 osoby) 120 (60min.)

Kuligi - Zapraszamy na kuligi z ogniskiem, które wzbogacić możemy wybranym przez Państwa menu. Zimą Puszcza Napiwodzka-Ramucka oprószona śniegiem przypomina bajkową krainę. Zwiedzić ją można podróżując saniami w towarzystwie rodziny, przyjaciół i parskających rześko koni oldenburskich - Bariery i Aluzji.

Jazda na lonży - to pierwszy element sztuki jeździeckiej, od którego swoją przygodę z końmi powinni rozpocząć młodzi jeźdźcy.

Jazda na padoku -  jazda konna na ogrodzonym, piaszczystym placu przeznaczonym do jazdy konnej samodzielnie lub pod okiem prowadzącego.

Oprowadzanie - oprowadzanie na koniu jest kierowane głównie do najmłodszych dzieci i osób rozpoczynających swą przygodę z jeździectwem. Pierwszy pozytywny kontakt z koniem sprawia, że dzieci tracą lęk przed dużo większym od nich zwierzęciem oraz nabierają odwagi i samodzielności. Szczególnie polecamy tę formę kontaktu z koniem dzieciom, które są jeszcze za małe, aby rozpocząć naukę jazdy.  

Lekcje indywidualne - to dostosowany do możliwości i umiejętności początkującego jeźdźca trening pod czujnym okiem prowadzącego.

Przejażdżki wagonetką - to przejażdżka pięknym powozem po urokliwych terenach Warmii zarówno dla rodzin, jak i grup konferencyjnych (max. 10 osób).

Przejażdżki maratonówką – to wspaniałe rozwiązanie dla osób pragnących ekstremalnych przeżyć. Szybka  jazda sportowym powozem dla maksymalnie 3 osób – prowadzącego oraz dodatkowych dwóch osób.

ostatnia aktualizacja: 2013-01-28 14:32