Dla każdego coś miłego w parku wodnym na Warmii i Mazurach koło Olsztyna

Oferta aquaparku w Pluskach

Studentom dedykujemy aż 5 dni w tygodniu w parku wodnym na Warmii i Mazurach w Pluskach. Firmom oferujemy specjalne programy oraz możliwość korzystania z aquaparku na korzystnych warunkach. Serdecznie zapraszamy dyrekcję szkół do skorzystania z naszej oferty sportowej przygotowanej specjalnie dla młodzieży szkolnej.

Pragniemy, aby nasi Goście czuli się w aquaparku wyjątkowo, każdego dnia.

 

Oferta dla grup zorganizowanych

Z myślą o grupach zorganizowanych przedstawiamy Państwu atrakcyjne warunki wstępu na teren 3-poziomowego aquaparku. Proponujemy doskonałą formę ciekawego przeprowadzenia lekcji wf oraz aktywnego wypoczynku w naszym kompleksie basenowym, jak równiez specjalnie skomponowane przez Szefa Kuchni menu w atrakcyjnych cenach.

Menu obiadowe dla grup - czytaj

Rezerwacji można dokonać:   

• osobiście
• telefonicznie 89 519 53 00
• drogą e-mailową: rezerwacja@warmiapark.pl
• za pośrednictwem rezerwacji online:www.warmiaparkclub.pl/rezerwacje_aquapark

Od poniedziałku do piątku - dni Studenta

Od poniedziałku do piątku Studenci za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, zamiast biletu normalnego będą mogli wykupić bilet ulgowy.

Oferta dla firm

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania aktywnej integracji pracowników firmy. Nieformalne stroje, gorąca atmosfera oraz mnóstwo atrakcji to wspaniałe okoliczności do aktywnego i przyjemnego, a przede wszystkim niezapomnianego spędzenia firmowego wieczoru. Oferujemy konkurencje grupowe lub indywidualne z nagrodami, np. "Ambitni pod prąd", "Fotel Prezesa", "Poszukiwanie posady". Istnieje także możliwość wynajęcia aquaparku na wyłączność wraz z saunami i z jacuzzi zewnętrznymi oraz organizacją wodnych zabaw integracyjnych. Poza tym proponujemy: aqua-fines i aqua-dance w wodzie z instruktorką, propozycje menu bufetowego oraz drinków bezalkoholowych, zabawa na żaglowcu.

ostatnia aktualizacja: 2014-06-16 11:45