Centrum konferencyjno-szkoleniowe koło Olsztyna w Pluskach oferuje: konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, firmowe imprezy integracyjne

Konferencje Warmia i Mazury

Konferencje są idealnym połączeniem szkolenia i rozrywki. W centrum konferencyjno-szkoleniowym (hotel SPA Warmia i Mazury) oferujemy komfortowe warunki do przeprowadzenia konferencji, zorganizowania bankietu, spotkania biznesowego, czy firmowej imprezy integracyjnej

Warmia i Mazury to wspaniała sceneria na integrację dla pracowników firm: na łonie przyrody w lasach Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, żeglując po Jeziorze Pluszne, w atmosferze relaksu podczas Night SPA na terenie basenu solankowego, czy też aktywnie podczas imprezy tematycznej w 3-poziomowym aquaparku lub w klubie muzycznym.

Na potrzeby organizacji spotkań grupowych przygotowaliśmy sale konferencyjne - wielofunkcyjne z dostępem do internetu oraz podstawowym wyposażeniem.

Gwarantujemy wspaniałe warunki do pracy, wypoczynek i relaks pozwalający odzyskać siły do dalszych działań. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i że niedługo spotkamy się z Państwem w naszym hotelu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szczegóły w OFERCIE

Kontakt:

Tel.: 89 519 53 70/71
email: konferencje@warmiapark.pl

ostatnia aktualizacja: 2014-02-18 17:42