Centrum konferencyjne na Warmii i Mazurach koło Olsztyna: organizacja konferencji, imprezy integracyjnych dla firm

Oferta konferencyjno-szkoleniowa

Atuty obiektu konferencyjnego

Położenie

Obiekt położony jest na terenie Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, na przesmyku między jeziorami Pluszne i Łańskie, w odległości 18 km od Olsztyna - stolicy Warmii i Mazur. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd z Warszawy oraz Gdańska ok. 200 km.

Aquapark

o powierzchni ponad 3.000 m2 to największa atrakcja kompleksu. Unikalne atrakcje aquaparku to m. in.: 2 zewnętrzne jacuzzi  (solankowe oraz z koloroterapią), 11 basenów, 5 zjeżdżalni, tężnie solankowe, groty dla zakochanych, ławeczki do podwodnego masażu, podwodne akwaria, świat saun, mini-ścianka wspinaczkowa i wiele innych.

Na Państwa życzenie organizujemy tematyczne imprezy integracyjne z wyłącznością aquaparku, m.in. w stylu hawajskim, brazylijskim czy rzymskim.

SPA

W ofercie SPA znajdują się zabiegi pielęgnacyjne, wyszczuplające, peelingi, masaże, kąpiele, zabiegi na twarz i zabiegi na ciało oraz  zabiegi rehabilitacyjne. Specjalnie dla Państwa firmy skomponujemy zabiegi „szyte na miarę”, dostosowane do Państwa potrzeb i funduszy.  Proponujemy także gotowe vouchery SPA, które są idealnym prezentem czy nagrodą dla pracowników firmy.

Night SPA

Przygotowaliśmy dla Państwa również  niestandardowe propozycje na udane wieczory integracyjne na terenie basenu solankowego -”Night SPA „. To propozycja na wieczorną , niekonwencjonalną i relaksacyjną integrację.

Gastronomia

Specjalnie dla grup przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje menu serwowanego a'la carte, czy też w formie bufetów klasycznych lub tematycznych m.in. Bufet Smak Warmii i Mazur, Bufet Włoski, czy Orientalny. Polecamy kolacje, uroczyste wieczory, bankiety, przyjęcia okolicznościowe, lunche biznesowe, kolacje grillowe, pikniki na świeżym powietrzu, serwisy kawowe (m.in. warmińskie, wegetariańskie, śródziemnomorskie SPA lub deserowe) oraz inne atrakcje kulinarne. Posiłki serwowane są w restauracji, na terenie basenu solankowego SPA, w klubie muzycznym, sali bankietowej, ogrodzie zimowym lub w formie biesiady w "Grzybku".

ostatnia aktualizacja: 2012-08-17 00:03