Hotel na Mazurach przyjazny matce i dziecku oraz przyszłym mamom

Hotel dla dzieci

Hotel Termy Medical WARMIA PARK w Pluskach upodobały sobie szczególnie rodziny z dziećmi, a także przyszłe mamy. Pragniemy, aby nasi Goście traktowali to miejsce, jak swój drugi dom i czuli się tu bezpiecznie, beztrosko i komfortowo.

Położenie i klimat

Niewątpliwą zaletą hotelu jest położenie - okalające kompleks lasy Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej tworzą nietypowy mikroklimat o walorach uzdrowiskowych, który pozytywnie wpływa na rozwijającą się dziecięcą odporność. Hotel posiada także linię brzegową Jeziora Pluszne. Odległość do plaży to ok. 700 m, a droga prowadzi ścieżką przez las.

Udogodnienia na terenie hotelu

Na ścianach korytarzy obiektu znajdują się tabliczki informacyjne, które ułatwią poruszanie się po obiekcie. Ponad to w hotelu znajduje się winda osobowa. Wszystkie części kompleksu (pokoje hotelowe, SPA, aquapark, restauracja) mieszczą się w jednym budynku. W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

Pokoje

Naszym Gościom udostępniamy łóżeczko dla małego dziecka z pościelą. Istnieje możliwość wypożyczenia dodatkowego koca dla dzieci. W każdym pokoju hotelowym znajdą Państwo czajnik do zagotowania wody a także mini-lodówkę. Istnieje możliwość wypożyczenia wanienki.

W recepcji hotelowej otrzymają Państwo informację o ważnych telefonach do lekarza, apteki, pierwszej pomocy medycznej itp. Recepcja hotelowa dysponuje apteczką.

Restauracja

Dla naszych najmłodszych Gości posiadamy profesjonalne krzesełka do karmienia. Szef Kuchni zadbał także o specjalne menu dla dzieci ze smakołykami przygotowanymi z myślą o kulinarnych upodobaniach Państwa pociech. Porcje są zmniejszone oraz w niższych cenach.

Rozrywka na terenie hotelu

Hotel oferuje swym najmłodszym Gościom liczne atrakcje umilające im pobyt, a rodzicom dającym chwilę relaksu, m.in.: atrakcje 3-poziomowego aquaparku z brodzikiem dla najmłodszych, mini-zjeżdżalnią oraz kaskadą - dinozaurem, salonik zabaw dla dzieci (tylko pod opieką rodziców), plac zabaw oraz boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i Beach Tennis na świeżym powietrzu, możliwości gry w tenisa stołowego, bilard, na konsoli playstation oraz Xbox. Latem polecamy wypożyczenie rowerów ze specjalnymi krzesełkami dla dzieci, a zimą sanek.

Podczas każdego pakietu pobytowego szczególną troską otaczamy dzieci i młodzież, dla których przygotowywane są programy animacyjne, tematycznie związane z pakietem, wieczory taneczne i muzyczne w klubie muzycznym, dobranocki w hotelu lub na żaglowcu w Aquaparku, czy też zajęcia kulinarne z Szefem Kuchni. W aquaparku odbywają się konkursy z nagrodami oraz szkółka pływacka.

Rabaty na nocleg dla dzieci

Najmłodsze dzieci do lat 4 gościmy w naszym hotelu bezpłatnie, natomiast dzieci do lat 12 otrzymują rabat na nocleg.
ostatnia aktualizacja: 2014-01-13 12:44