Wypoczynek na Warmii i Mazurach: kąpiele solankowe, Aqua Musicale - nowość SPA

Basen solankowy SPA

Basen solankowy SPA

Hotelowy basen solankowy SPA wyposażyliśmy w technologicznie najnowocześniejsze urządzenia do elektrolizy soli, dzięki czemu woda w nim stanowi cenioną także w medycynie solankę. Zasolenie wynosi ca 4%, co powoduje, iż ciało utrzymywane jest na powierzchni wody.

Z basenu solankowego Goście mogą korzystać wg cennika usług basenu solankowego, w określonych godzinach.

Ćwiczenia w basenie solankowym mają zastosowanie głównie w schorzeniach układu ruchu. Poza tym  solanka poprawia krążenie, oczyszcza skórę, likwiduje obrzęki, cellulit, odpręża, podnosi odporność na infekcje, łagodzi bóle reumatyczne, mięśniowe, nerwobóle.

Na terenie solankowego basenu SPA odbywają się seansy Aqua Musicale - podwodna muzyka relaksacyjna (Nowość SPA w Polsce!), zajęcia Aqua Fitness, a także wieczory integracyjne Night SPA. Możliwe jest zażywanie kąpieli solankowych, zdrowotnych, rehabilitacyjnych, a także muzyko- i kinezyterapaia.

Zabieg Aqua Musicale - relaks SPA z muzyką podwodną

Seans Aqua Musicale to relaks psychofizyczny, głębokie odprężenie dla ciała i umysłu, jak również sfera wyjątkowych doznań estetycznych
i kulturowych związanych ze specjalnie skomponowaną muzyką podwodną. Zasolenie wody ca 4% powoduje efekt unoszenia się na wodzie, przez co odbieramy muzykę w niepowtarzalny sposób, także przez skórę.

Film

 


Godziny otwarcia:

Aqua Musicale Basen solankowy
So 18:00 - 18:50 Pn - N 11:00 - 19:30


Wejście od strony aquaparku. Atrakcja dodatkowo płatna.

ostatnia aktualizacja: 2014-04-17 13:00